MISCELLANEOUS / Military Items / Gun 9133350
nr 913 3350
GUN
old, length: 153, wear, damages.
modell äldre, längd: 153
Condition: slitage, skador
1000
SEK 700
Monday September 22 2014
at 18:59:41
21/9 18:54:06