MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14477345
nr 1447 7345
CARPET
oriental, 160X197, wear, damages, repaired.
orientalisk, 160X197 cm
Condition: slitage, skador, lagad
800
SEK 2000
Monday February 7 2022
at 19:39:12
250 kr
300 kr
500 kr
1.500 kr
1.000 kr
1.100 kr (Robot)
1.400 kr
1.500 kr (Robot)
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Robot)