ART / Lithographs / Litograph in colors 8371529
nr 837 1529
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), 339/360, signed, 1971, subject size: 19x15,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Rodhe (1916-2005), 339/360, signerad, 1971, motivets mått: 19x15
300
SEK 150
Monday July 29 2013
at 19:22:25
25/7 20:54:43
100 kr
28/7 22:50:36
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe