ART / Lithographs / Litograph 8001667
nr 800 1667
LITOGRAPH
Lennart Sandh, uggla, signed, -63, 6/190, subject size: 28x24,
Lennart Sandh, uggla, signerad, -63, 6/190, motivets mått: 28x24
400
SEK 350
Monday January 7 2013
at 17:34:04
300 kr
150 kr