KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 16969343

nr 1696 9343

Olle Nyman

(1909-1999), Sverige

Tusch, Ångfartyg. Signerad. Bildmått: 16x26 cm, yttermått inklusive ram: 25x36 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 april 2025
kl 19:05:14

28/4 11:37:40 1      Vinnande bud

Olle Nyman

Läs mer om Olle Nyman