GLASS & CERAMICS / Ceramics / Värmefat 8293326

nr 829 3326

Värmefat

+ cup and saucer, China, 18th/19th century, kopp med skador.

+ kopp med fat, Kina, 1700-/1800-tal

Condition: kopp med skador

1000

SEK 1600

Monday May 27 2013
at 18:48:54