KONST / Litografier / Litografi 8091042

nr 809 1042

Litografi

Stockholms slott, Ljungdahl, motivets mått: 46 x 72

Kondition: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 februari 2013
kl 19:27:39

22/2 17:35:35 1      Vinnande bud