GLASS & CERAMICS / Porcelain and Pottery / Coffee set 7574123
nr 757 4123
COFFEE SET
5 parts, nickel, wear, damages.
5 delar, nickel
Condition: slitage, skador
300
SEK 100
Monday May 7 2012
at 17:35:20
5/5 03:13:40