Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Blandteknik 5351410



*

nr 535 1410


Blandteknik

Lenght: ()


Orientaliskt motiv, 14x7


Estimate:

100

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday August 11 2008
at 17:47:11


  • Bid history
Time Bidder Bid
8/8 13:56:56 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller blandteknik orientaliskt motiv vattenfärg
  • 7080 MIXED MEDIA
    2 pcs, India, erotic, outer dimensions including f..//
    Present: SEK 100

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:59
  • 6565 MIXED MEDIA
    Signerad Roupé, dated Fogdö 1934. Mixed media, Ima..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:03
  • 6402 MIXED MEDIA
    Silvére Croix. Signed, dated - 61, portrait, mm; 3..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:12




Ladda ner broschyr