FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7968009
nr 796 8009
CHAIRS
6 parts, England, wear, damages.
6 st, England
Condition: slitage, skador
2000
SEK 1200
Monday December 10 2012
at 19:49:52
1.100 kr