FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 10695026
*
nr 1069 5026
CHAIRS
5 pcs, 1950s,
5 st, 1950-tal
Estimate:
1500
Sold:
SEK 450
Auction date:
Monday November 14 2016
at 19:56:39
- Bid history
Time
Bidder
Bid
22/10 20:35:10
1
400 kr
22/10 20:35:23
1
400 kr
14/11 00:19:20
2
400 kr
14/11 00:19:20
1
400 kr (Robot)
14/11 00:19:30
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44
-
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09
-
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo",
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26
-
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37
-
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44
*
CHAIRS
Läs om budbetjänten
Read more about 50/60-tal
nr 1069 5026
CHAIRS
5 pcs, 1950s,
5 st, 1950-tal
| Estimate: | 1500 |
|---|---|
| Sold: | SEK 450 |
| Auction date: |
Monday November 14 2016 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 22/10 20:35:10 | 1 | 400 kr |
| 22/10 20:35:23 | 1 | 400 kr |
| 14/11 00:19:20 | 2 | 400 kr |
| 14/11 00:19:20 | 1 | 400 kr (Robot) |
| 14/11 00:19:30 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Thema-auction
Nov 14
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar stol stolar
-
7087 Avspärrningsst..
4 pcs, metal. Height: 99 cm,
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:44 -
5252 ARMCHAIR
+ footstool, Arnhilds hus, 1990-tal, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 18:09 -
7135 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden, "Solo",
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:57
-
7136 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. "Solo" Skadad,
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:26 -
7134 ARMCHAIR
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. VÃ¥r fru, object..//
Auction ends
this Monday
19 jan at 19:37 -
7173 ARMCHAIR
ljusblå velour, ben med trissor, wear.
Auction ends
this Monday
19 jan at 20:44



