ART / Lithographs / Litographs 7965372
nr 796 5372
LITOGRAPHS (F)
2 pcs, Björn Jonsson, subject size: 10 x 14 ca,
2 st, Björn Jonsson, motivets mått: 10 x 14 ca
SEK 100
Monday December 10 2012
at 19:10:14
10/12 15:20:10