ART / Lithographs / Litographs 10143317
nr 1014 3317
LITOGRAPHS
10 st. von Wright, birds, lösa blad, sheet: 38x28,
11 st. von Wright, fåglar, lösa blad, bladets mått: 38x28
1000
SEK 700
Monday January 25 2016
at 20:18:44
350 kr
500 kr
600 kr