ART / Lithographs / Litograph in colors 7495137
nr 749 5137
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), 7/99, signed, sheet: 48x60,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Ulf Gripenholm (f. 1943), 7/99, signerad, bladets mått: 48x60
1000
SEK 500
Monday Mars 26 2012
at 18:27:15
26/3 13:55:09
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm