ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 14797159
nr 1479 7159
WATERCOLOUR
unidentified artist. Signerad B Silfverling, sunset, "Luleå Juni 1929". Watercolour, Image dimensions: 21x28 cm, outer dimensions including frame: 40x49 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad B Silfverling, Solnedgång, "Luleå Juni 1929". Akvarell, bildmått: 21x28 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
SEK 100
Monday July 18 2022
at 20:17:26
18/7 20:12:26