ART / Lithographs / Litograph in colors 8527129
nr 852 7129
Erik Dietman
(1937-2002), Sverige
Erik Dietman, 102/150, 'Poeten Paul Andersson Trollar', sheet: 65 x 47,
LITOGRAPH IN COLORS (F), Erik Dietman, 102/150, 'Poeten Paul Andersson Trollar', bladets mått: 65 x 47
Erik Dietman, Swedish painter, born 1937, dead 2002.
1500
SEK 1000
Monday October 14 2013
at 18:05:48
11/10 15:56:19