KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277041

nr 1727 7041

Johnny Millar

(1855-1939), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 1906, "Skogsryd". Olja på duk, 48x70 cm, yttermått inklusive ram: 71x93 cm

Johnny Millar, svensk målare född 1855, död 1939.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 29 september 2025
kl 20:42:12

Johnny Millar

Läs mer om Johnny Millar