KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455030

nr 1245 5030

Sven Olow Olsson

(1924-1971), Sverige

Oljemålning, "Compiegné Frankrike", Signerad. Olja på duk, 43x60

Kondition: skadad duk

Sven Olow Olsson, svensk bildkonstnär född 1924, död 1971.

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:28:10

Sven Olow Olsson

Läs mer om Sven Olow Olsson