KONST / Ramar / Ram 16045106

nr 1604 5106

Ram

omkring 1900, med trasig oljemålning, kopia efter Rembrandt, bemålad, ramens innermått: 40x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x59

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 mars 2024
kl 20:18:14

Tilgman Keramik