FURNITURE / Tables / Gate-leg table 10289331
nr 1028 9331
GATE-LEG TABLE
England, length: 21 + 2x58, width: 99 cm, height: 74 cm, wear, damages.
England, längd: 21 + 2x58, djup: 99 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 900
Monday Mars 28 2016
at 19:59:25
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Robot)
450 kr
700 kr
600 kr
700 kr (Robot)
800 kr