FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 7639185
nr 763 9185
CHAIRS
4 pcs. från mitten på 1900-talet, wear.
4 st. från mitten på 1900-talet
Condition: slitage
400
SEK 1100
Monday June 4 2012
at 17:06:54
100 kr
400 kr
500 kr
650 kr
600 kr
700 kr
800 kr
800 kr
6
1.000 kr