ART / Lithographs / Litograph in colors 8482254
nr 848 2254
LITOGRAPH IN COLORS (F)
Per Olof Olle, 224/300, "Sommarsymfoni", subject size: 41x56,
Per-Olof Olsson (f. 1949), Sverige. "Sommarsymfoni". Signerad, numrerad 224/300. Bildmått: 41x56, yttermått inklusive ram: 60x74 cm
SEK 100
Monday September 23 2013
at 20:55:56
23/9 16:28:00