Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MÖBLER / ByrÃ¥ar, sekretärer / ByrÃ¥ 10381051



*

nr 1038 1051


Byrå

teak, 1950-tal, längd: 68 cm, djup: 30 cm, höjd: 52 cm


Utrop:

400 kr

Såld:

400 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 19:36:55


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
11/5 21:40:34 1      250 kr
12/5 06:38:52 2      250 kr
12/5 06:38:52 1      250 kr (Budbetjänt)
12/5 06:39:03 2      350 kr
15/5 17:02:45 3      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: byrå byråar teak teakmöbler trä
  • 7119 ByrÃ¥
    "Medevi", byrå ur Ikeas 1700-talssserie, sengustav..//
    Aktuellt bud: 2.400 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:21
  • 7001 ByrÃ¥
    1890-tal, valnöt. Bredd: 92 cm. Djup: 55 cm, höjd:..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:03
  • 7218 ByrÃ¥
    omkring 1900, björk, bemålad. Bredd: 40 cm, djup: ..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:03
  • 7201 ByrÃ¥
    Rokokostil, med stenskiva. Bredd: 80 cm, djup: 36 ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:59
  • 6764 ByrÃ¥
    sengustaviansk stil, vitmålad, tre lådor, beslag i..//
    Aktuellt bud: 350 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:16
  • 7217 Chiffonjé
    1890-tal. Valnöt, Bredd: 76 cm. Djup: 52 cm. Höjd:..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:53




Ladda ner broschyr