LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 7907504
nr 790 7504
FLOOR LAMP
med integrerat bord,
med integrerat bord
Condition: slitage, skador
SEK 800
Monday November 12 2012
at 19:36:28
300 kr
600 kr
450 kr
600 kr
700 kr