ART / Lithographs / Litografiska blad 16726010
nr 1672 6010
Litografiska blad
5 pcs, Adelsmän & kungligheter, 19th century, outer dimensions including frame: 37x27,
5 st, Adelsmän & kungligheter, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 37x27 cm. Ej signerad
SEK 150
Monday January 13 2025
at 18:44:36
9/1 21:27:12
100 kr
13/1 18:39:36