ART / Lithographs / Litograph in colors 14677492
nr 1467 7492
LITOGRAPH IN COLORS
Peter Wahlbeck. Signed, numbered 7/170. Litograph in colors. Sheet: 42x42, outer dimensions including frame: 56x56,
Peter Wahlbeck. Signerad, numrerad 7/170. Färglitografi. Bladets mått: 42x42, yttermått inklusive ram: 56x56 cm
800
SEK 300
Monday May 16 2022
at 20:16:23
13/5 12:57:48
13/5 14:24:01