ART / Oil paintings / Oljemålning / collage 16723174
nr 1672 3174
Oljemålning / collage
unidentified artist. Signerad Amader, tre personer i en båt. Oil on canvas, ej uppspänd på ram, 195x215 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad Amader, tre personer i en båt. Olja på duk, ej uppspänd på ram, 195x215 cm
1000
SEK 1200
Monday January 13 2025
at 20:00:06
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr