MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Järngryta 11389159
nr 1138 9159
Järngryta
9 liter, enameled, length: 47 cm, wear, damages.
9 liter, emaljerad, längd: 47 cm
Condition: slitage, skador
SEK 150
Monday October 23 2017
at 19:05:53
21/10 00:10:06
100 kr
23/10 19:00:53