ÖVRIGT / Diverse / Askkoppar 4812065
nr 481 2065
Askkoppar
6 st, 'Kulan' Gunnar Larsson för Gustavsberg 1960-tal, brun, orange, blå x 2, gul och röd, diameter 13 cm, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 augusti 2007
kl 16:23:46
350 kr
300 kr
450 kr