ART / Lithographs / Litographs in colors 8548009
nr 854 8009
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
2 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), sheet: 60x 40 resp 70x50 (lösa blad),
LITOGRAPHS IN COLORS (F), 2 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), bladets mått: 60x 40 resp 70x50 (lösa blad)
800
SEK 450
Monday October 21 2013
at 20:50:11
300 kr
400 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd