ART / Oil paintings / Oil painting 5886004
nr 588 6004
OIL PAINTING
signerad, 19th century, 30x50,
signerad, 1800-tal, 30x50
Condition: färgbortfall
1000
SEK 950
Monday June 15 2009
at 19:05:08
900 kr
750 kr
850 kr