MÖBLER / Bord / Skrivbord 12191436

nr 1219 1436

Skrivbord

England, Längd: 121 cm. Djup: 61cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 26 november 2018
kl 18:55:02