KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12801323
nr 1280 1323
Bo Alström
(f. 1937), Sverige
Oljemålning, Kring lusthuset. Signerad. Olja på duk, 25x25 cm
Bo Alström, svensk bildkonstnär född 1937 i Kalmar.
Utrop:
500 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 18:58:46