ART / Etchings etc / Etchings 9939694

nr 993 9694

ETCHINGS

4 pcs. lösa blad, Hecht, Coutaud, Flocon, Gross, numrerade och signerade, sheet: 37x57,

4 st. lösa blad, Hecht, Coutaud, Flocon, Gross, numrerade och signerade, bladets mått: 37x57

800

SEK 1400

Monday November 9 2015
at 18:38:25