ART / Sculptures and works of art / Sculpture 11312497

nr 1131 2497

SCULPTURE

a woman, India, Bemålat trä, height: 70 ca, old, inkomplett, wear, damages.

kvinna, Indien, Bemålat trä, höjd: 70 ca, modell äldre

Condition: inkomplett, slitage, skador

800

SEK 500

Monday September 25 2017
at 19:57:53

25/9 19:07:58 1      Vinnande bud