GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7919406
nr 791 9406
Ytterfoder
1 par, Porslin, höjd: 40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 november 2012
kl 18:37:07
300 kr
150 kr
250 kr
400 kr
500 kr