KONST / Litografier / Färglitografi 11609066
nr 1160 9066
Gustav Rudberg
(1915-2001), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 6/360, motivet: 38x43
Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 februari 2018
kl 20:52:11
1/2 18:03:31