KONST / Litografier / Färglitografi 15695012

nr 1569 5012

Harald Lyth

(f. 1937), Sverige

på kartong, Signerad, numrerad 44/54. Färglitografi, bildmått: 140x87 cm, yttermått inklusive ram: 142x90 cm

Kondition: ej glas

Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 oktober 2023
kl 20:13:56

8/10 07:51:21 1      Vinnande bud

Harald Lyth

Läs mer om Harald Lyth