KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11132125
nr 1113 2125
Pastell
signerad, 32x50
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2017
kl 18:11:37
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr