ART / Lithographs / Litograph in colors 10287437
nr 1028 7437
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Oscar Reutersvärd (1915-2002), 23/100, sheet: 58x36,
LITOGRAPH IN COLORS, Oscar Reutersvärd (1915-2002), 23/100, bladets mått: 58x36
1000
SEK 600
Monday Mars 28 2016
at 18:28:57
300 kr
400 kr
450 kr (Robot)
500 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd