FURNITURE / Tables / Coffee table 7775383

nr 777 5383

COFFEE TABLE

1880s, length: 112, width: 66, height: 74, wear.

1880-tal, längd: 112, djup: 66, höjd: 74

Condition: slitage

600

SEK 200

Monday September 17 2012
at 17:24:32