KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13524565

nr 1352 4565

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad HC 8/20. Motivet: 32x25 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 oktober 2020
kl 19:45:28

5/10 16:24:36 1      Vinnande bud

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson