MISCELLANEOUS / Toys / Doll 10143354

nr 1014 3354

DOLL

med skinnben, height: 60 cm, wear, damages.

med skinnben, höjd: 60 cm

Condition: slitage, skador

600

SEK 200

Monday January 25 2016
at 18:45:33

23/1 23:55:12 1      150 kr
25/1 18:40:33 2      Vinnande bud