MÖBLER / Soffor / Soffa 10827175

nr 1082 7175

Soffa

Louis XVI-stil, längd: 120 cm

Kondition: slitage, skador, fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:03:14