FURNITURE / Tables / Pedestals 12354293

nr 1235 4293

PEDESTALS

3 pcs, Tidigt 1900. Height: 80-102, wear, damages.

3 st, Tidigt 1900. Höjd: 80-102

Condition: slitage, skador

800

SEK 500

Monday February 18 2019
at 18:51:31

16/2 22:29:04 1      Vinnande bud