FURNITURE / Tables / Coffee table 13956441
nr 1395 6441
COFFEE TABLE
Johannes Andersen, 1960s. Utdragbara skivor. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Width: 64 cm. Height: 50 cm, smärre bruksslitage.
Johannes Andersen, 1960-tal. Utdragbara skivor. Jakaranda (citesintyg medföljer), utdragsskivor med skiva av bakelit. Bredd 160 cm. Djup: 64 cm. Höjd: 50 cm
Condition: smärre bruksslitage
1500
SEK 1600
Monday May 3 2021
at 20:28:49
1.000 kr
1.100 kr
1.600 kr