KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15383184
nr 1538 3184
Per Fredriks
(1887-1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, Fyrisån. Olja på pannå, 22x27 cm, yttermått inklusive ram: 36x41 cm
Per Fredriks, svensk bildkonstnär född Nilsson 1887, död 1947 .
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:39:12
100 kr
300 kr
Per Fredriks
Läs mer om Per Fredriks