ART / Lithographs / Litograph in colors 10974211
nr 1097 4211
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Karl Höglund (b. 1940), PT, Skärgårdsbåtar, sheet: 42x60,
LITOGRAPH IN COLORS, Karl Höglund (f. 1940), PT, Skärgårdsbåtar, bladets mått: 42x60
Karl Höglund, born 1940, Swedish painter, graphic artist and sculptor.
1000
SEK 800
Monday Mars 20 2017
at 20:55:05
20/3 09:34:07
700 kr
20/3 20:47:17
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Karl Höglund
Read more about Karl Höglund