BELYSNING / Bordslampor / Bordslampor 11108103
*
nr 1110 8103
Bordslampor
2 st, Luxus
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:33:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/5 19:19:44
1
600 kr
19/5 22:50:40
2
700 kr
21/5 19:40:34
1
1.100 kr
21/5 20:40:28
3
900 kr
21/5 20:40:28
1
1.000 kr (Budbetjänt)
21/5 20:43:30
3
1.100 kr
21/5 20:43:30
1
1.100 kr (Budbetjänt)
22/5 14:47:28
4
Vinnande bud
22/5 15:08:45
4
justering av budtak
22/5 20:28:01
1
1.400 kr
22/5 20:28:01
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxus
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37
-
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27
-
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:13
*
Bordslampor
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 8103
Bordslampor
2 st, Luxus
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 17/5 19:19:44 | 1 | 600 kr |
| 19/5 22:50:40 | 2 | 700 kr |
| 21/5 19:40:34 | 1 | 1.100 kr |
| 21/5 20:40:28 | 3 | 900 kr |
| 21/5 20:40:28 | 1 | 1.000 kr (Budbetjänt) |
| 21/5 20:43:30 | 3 | 1.100 kr |
| 21/5 20:43:30 | 1 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 22/5 14:47:28 | 4 | Vinnande bud |
| 22/5 15:08:45 | 4 | justering av budtak |
| 22/5 20:28:01 | 1 | 1.400 kr |
| 22/5 20:28:01 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bordslampa bordslampfot bordslampfötter bordslampor luxus
-
6491 Bordslampa
mässing. Diameter: 44 cm, höjd: 55 cm
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:37 -
6471 Bordslampor
4 + 1 st, bland annat Falkenberg, glasfot / mässin..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 19:27 -
7064 Bordslampskärmar
4 st, Firma Svenskt Tenn
Auktionen avslutas
om en vecka
19 jan kl 18:13



