FURNITURE / Sofas / Sofa 8772406
nr 877 2406
SOFA
leather, 1970s, length: 145, wear.
skinn / betsat trä, LeoLux, 1970-tal, längd: 145
Condition: slitage
800
SEK 1300
Monday February 24 2014
at 19:07:54
500 kr
800 kr
1.000 kr
1.200 kr